Renginio data ir laikas: 2018 m. lapkričio 6 d. 13:00 – 18:00 (registracija nuo 12:30)

Renginio vieta: verslo centras K29, Konstitucijos pr. 29, Vilnius

Registracija: pirkti bilietą

Renginio svečias: Peter Cowley, technologijų verslininkas, verslo angelas ir populiarus pranešėjas įvairiose tarptautinėse konferencijose.

Peter Cowley yra aktyvus verslo angelas, turintis daugiau kaip dešimties metų investavimo į startuolius patirtį, investavęs į daugiau kaip 65 iš jų. Nominuotas JK metų verslo angelu 2014-2015 m., o 2017 metais Pasaulio verslo angelų forume išrinktas geriausiu angelu pasaulyje. 2018 metų birželio mėnesį Europos verslo angelų tinklas (EBAN), atstovaujantis ankstyvosios stadijos startuolių investuotojus visoje Europoje, išsirinko Peter Cowley prezidentu.

Renginio tikslas – didinti angelų investavimo žinomumą Lietuvoje, supažindinti verslo angelus ir besidominčius jų veikla su užsienio bei vietinių investuotojų patirtimi.

PROGRAMA

Forumo atidarymas
Peter Cowley, Europos verslo angelų tinklų tinklo EBAN prezidentas
Kodėl verslo angelų tinklai yra svarbūs šalies ekonomikai. Kas tai yra – būti verslo angelu. Kaip rasti investavimo sandorius. Kaip atsirinkti, kurie yra tinkami.
Gytenis Galkis, verslo angelų asociacijos LitBAN direktorius
Asociacijos nauda verslo angelams – sandorių srautas, kontaktai, mokymas(is)
Kavos pertrauka
Peter Cowley, Europos verslo angelų tinklų tinklo EBAN prezidentas
Investavimo procesas – nuo pirmo kontakto iki sandorio uždarymo. Kaip nustatyti startuolio vertę. Koks verslo angelo vaidmuo po investicijos.
Startuolių prisistatymai
Peter Cowley komentarai apie kiekvieną prisistatymą ir apibendrinimas.
Neformalus bendravimas, užkandžiai
Print Friendly, PDF & Email
Atnaujinta 2018-09-27