Kovo 27 d. Verslo angelų tinklas „LitBAN“ rinksis metinėje asamblėjoje, kur į geriausią logistikos startuolį „LitBAN“ narys Jurgis Adomavičius investuos mažiausiai 10 000 eurų

Kovo 14 d., Vilnius. Pernai Lietuvoje įkurtas verslo angelų tinklas „LitBAN“ kovo 27-ą dieną švęs gimtadienį, kurio metu ne tik pasidžiaugs padarytais darbais, bet ir išrinks startuolį investicijai. Į perspektyviausią logistikos startuolį mažiausiai 10 000 eurų investuos verslininkas Jurgis Adomavičius. Kartu su „Startup Lithuania“ organizuojamo renginio svečiai turės progą sužinoti daugiau apie Lietuvos startuolių ekosistemą ir susipažinti su viena aktyviausių Europos investuotojų ir moterų verslumo skatintojų Audra Shallal.

Pristatyti savo idėjas logistikos startuolius pakvietęs investuotojas Jurgis Adomavičius yra žinomas verslininkas ir lenktynininkas, muitinės procedūrų paslaugas teikiančios įmonės „Bunasta“ direktorius. Verslininkas logistikos sektoriuje dirba jau 15 metų, šešerius iš jų – valdo savo įmonę. Geriausiai perspektyviausio logistikos startuolio konkurse pasirodžiusiai  verslo idėjai jis suteiks mažiausiai 10 000 eurų investiciją bei savo mentorystę. „LitBAN“ neatmeta ir didesnės investicijos galimybės, jei startuoliu susidomės ir kiti verslo angelai.

„Konkurse dalyvauti pasiruošęs startuolis turėtų būti įvertinęs tokius dalykus kaip konkurencinė aplinka, prekės ar paslaugos pirkėjai, planuojama apyvarta, o svarbiausia – turėti aiškų veiklos planą bei viziją, ką darys, jog verslas pradėtų veikti – net ir tokiu atveju, jei investicijos negautų“, – patarimus sėkmingai konkurse norintiems pasirodyti startuoliams išvardino J. Adomavičius.

Kartu su „LitBAN“ organizuojamas trijų etapų konkursas jau prasidėjo – nuo kovo 1-os iki kovo 23-ios dienos dalyviai gali registruotis ir sekti tolimesnius nurodymus internetinėje svetainėje. Antrajam etapui bus atrinktos 5-ios labiausiai šiuolaikinės logistikos poreikius atitinkančios verslo idėjos. Jos bus pristatomos visuomenei dalyvių parengtuose vaizdo įrašuose J. Adomavičiaus prekinio ženklo „Pagal Jurgį“ socialinių tinklų paskyrose. Finalinio etapo metu LitBAN“ gimtadienyje 3 užduotį įveikę dalyviai pristatys savo idėjas renginio komisijai, kuri ir išrinks nugalėtoją.

„Džiaugiamės galėdami produktyvius veiklos metus vainikuoti išskirtiniu startuolių konkursu. Praėję metai parodė, kad perspektyvių verslo idėjų Lietuvoje yra tikrai daug – „LitBAN“ nariai per metus turėjo progą susipažinti su pusšimčiu, o kitąmet tikimės išvysti dar daugiau pristatymų ir sulaukti grupinių investicijų, padėsiančių Lietuvos startuolių ekosistemai išaugti dar labiau “, –  sakė „LitBAN“ vadovas Gytenis Galkis.

Per vienerius veiklos metus „LitBAN“ surengė 10 „Startup pitch“ renginių, kuriuose dalyvauti aplikacijas užpildė 185 startuoliai, o investuotojai susipažino su 48 iš jų – 17  sulaukė investuotojų susidomėjimo. Šiuo metu tinklo veikloje dalyvauja 50 verslo angelų ir 10 korporatyvų, kurie reguliariai renkasi į edukacinius seminarus, skirtus skatinti investuotojų ir valstybinio sektoriaus bei verslo angelų tarpusavio bendradarbiavimą.

Vilniaus Tech parke vyksiančio LitBAN“ gimtadienio metu „Startup Lithuania“ vadovė Roberta Rudokienė pristatys pastarųjų metų Lietuvos startuolių ekosistemos pasikeitimus ir pasiekimus, ryšių su visuomene agentūros „Blue Oceans PR“ atstovai aptars pagrindinius viešųjų ryšių užsienio rinkoms principus ir naudą verslo augimui.

Renginio kviestinė viešnia – Europos verslo angelų tinklo, kuriam priklauso ir „LitBAN“, valdybos narė Audra Shallal. Prancūzijoje gyvenanti, iš Amerikos kilusi ir lietuviškų šaknų turinti investuotoja šiuo metu yra viena aktyviausių moterų verslo angelų, taip pat skatinanti moterų verslumą ir vykdanti įvairias kitas verslumo programas. „LitBAN“ gimtadienio metu A. Shallal papasakos apie tai, kaip teisingai atlikti išsamų įmonės veiklos teisinį ir finansinį patikrinimą ir kodėl yra svarbus startuolių auditas.

„LitBAN“ gimtadienio renginys vyks kovo 27 d. Vilniaus Tech parke. Renginio svečiai rinksis nuo 15.30 val, o metinę asamblėją vainikuosiantis J. Adomavičiaus konkursas prasidės 18.30 val.

Print Friendly, PDF & Email
Atnaujinta 2019-03-20