Kodėl naudinga?

„Sutelktinės paskolos „Avietė“ (toliau – „Avietė“) sudaro sąlygas smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams pasiskolinti per sutelktinio finansavimo platformas.

Kas gali kreiptis?

Smulkiojo ir vidutinio verslo subjektai, veikiantys Lietuvoje.

Kiek?

Iš viso „Avietės“ paskoloms finansuoti skirta 4,615 mln. EUR į INVEGOS fondą grįžusių ir (ar) grįšiančių lėšų.

Vienai paskolai gali būti skiriama ne daugiau kaip 10 000 eurų suma ir finansuojama ne daugiau kaip 40 proc. paskolos sumos. Paskola gali būti teikiama ne ilgesniam kaip 36 mėnesių laikotarpiui ir skirta tiek investicijoms, tiek apyvartiniam kapitalui finansuoti, išskyrus finansinių įsipareigojimų refinansavimą, finansinę veiklą ir gyvenamosios paskirties nekilnojamąjį turtą.

Kaip veikia?

Šiuo metu sutelktinio finansavimo platformų operatoriai kviečiami pasirašyti bendradarbiavimo sutartis dėl „Avietės“ įgyvendinimo. Įmonės bus pradėtos finansuoti tik tada, kai bus pasirašyta sutartis (-ys).

Informacija potencialiems finansų tarpininkams

„Avietės“ paskolos bus teikiamos per sutelktines finansavimo platformas. Kiekvienas prašymą pateikęs ir bendradarbiavimo sutartį su „Invega“ sudaręs sutelktinės finansavimo platformos operatorius turės galimybę pagal poreikį naudoti „Avietės“ lėšas priemonės sąlygas atitinkantiems verslo projektams finansuoti paskolų forma. Prašymus tapti finansų tarpininku sutelktinių platformų operatoriai gali teikti visu priemonės įgyvendinimo laikotarpiu.

Tapti priemonės partneriais kviečiami visi Lietuvos Respublikoje veikiantys sutelktinio finansavimo platformų operatoriai, įrašyti į viešąjį sutelktinio finansavimo platformų operatorių sąrašą.

Prašymą tapti „Avietės“ finansų tarpininku galima rasti čia. Detalią priemonės įgyvendinimo techninę specifikaciją galima rasti čia.

Prašymą su priedais ir techninėje užduotyje nurodytų reikalavimų atitikimą patvirtinančiais dokumentais, pasirašytus kvalifikuotu elektroniniu parašu, prašome siųsti el. paštu  aviete@invega.lt, arba pasirašytus raštu – registruotu paštu „Invegos“ buveinės adresu: Konstitucijos pr. 7 (16 aukštas), 09308 Vilnius.

 

Print Friendly, PDF & Email