UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ vadovas Audrius Zabotka
zabotka

Gimiau 1975 metais. 1993 metais sidabro medaliu baigiau Vilniaus 41-ą vidurinę mokyklą. Tais pačiais metais įstojau į Vilniaus universitetą, kuriame apgyniau tarptautinės ekonomikos bakalauro ir personalo vadybos magistro laipsnius.

Nuo 1995 metų darbinę patirtį kaupiau privačiame sektoriuje: dirbau maisto produktų gamybos įmonės prekybos vadovu ir padalinio vadovu, dabartinio „DNB lizingas“ vadybininku, verslo plėtros ir marketingo vadovu, logistikos, nekilnojamojo turto valdymo, medienos perdirbimo įmonių bei jų holdingo įmonių vadovu, buvau jų valdybų nariu. Taip pat buvau atsakingas ir sėkmingai įgyvendinau keleto įmonių įsigijimus. Teko dirbti ir verslo konsultantu įmonių veiklos plėtros bei finansavimo klausimais.

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) esu vienas iš ilgamečių darbuotojų, prie komandos prisijungęs 2002 metais. Ne vienerius metus buvau INVEGOS valdybos narys. Nuo 2013 m. birželio buvau išrinktas į Europos garantijų institucijų asociacijos (AECM, ang. European Association of Guarantee Institutions) direktorių valdybą ir paskirtas Struktūrinių fondų instrumentų darbo grupės vadovu. Ne kartą kaip Lietuvos ekspertas buvau deleguotas dirbti įvairiose Europos Komisijos darbo grupėse, kurios rengė geriausios patirties ataskaitas apie mikro kreditų, garantijų, ankstyvosios stadijos finansavimo ir tarpvalstybinio investavimo trukdžių mažinimą. Vedu intensyvius tarptautinius seminarus Europos šalių narių vadovaujančiųjų institucijų darbuotojams finansinių priemonių kūrimo bei jų įgyvendinimo klausimais. 2015 m. balandžio mėn. Europos Komisijos buvau atrinktas į „Fi-compass“ ekspertų grupę.

Esu vedęs, kartu su žmona Živile auginu du sūnus Augustą ir Mindaugą.

Mano gyvenimo moto: „Sunkumai, kurie nesužlugdo, padaro mus stipresnius“.

Print Friendly, PDF & Email