Šiuo metu, t.y. iki 2020 m. lapkričio 10 d., pagal finansinę priemonę „Paskolos apgyvendinimo ir viešojo maitinimo paslaugų teikėjams“ esame pasirašę 22 paskolų sutartis ir gavę 11 paraiškų, kurių finansavimui bus išnaudota visa šiai priemonei skirta 15 mln. eusuma. Dėl minėtos priežasties norint gauti paskolą apgyvendinimo ir viešojo maitinimo paslaugų teikėjams nuo lapkričio 10 d. teikiamos paraiškos bus įtraukiamos į rezervinį sąrašą ir vertinamos tuo atveju,  jei atsilaisvintų priemonei skirtų lėšų suma arba būtų nuspręsta skirti  papildomą finansavimą priemonei įgyvendinti.

Liepos 15 d. startavusi finansinė priemonė „Paskolos apgyvendinimo ir viešojo maitinimo paslaugų teikėjams“ skirta sumažinti COVID-19 pandemijos poveikį turizmo verslui. Esame dėkingi už pasitikėjimą valstybės pagalba ir tikimės, kad su krizės sunkumais susidūrusioms, tačiau paskolomis pasinaudojusioms apgyvendinimo paslaugas teikiančioms įmonėms bei maitinimo paslaugų teikėjams pavyko atsistoti ant kojų ir išsaugoti tiek savo vykdomą veiklą, tiek darbuotojus.

Jeigu turite klausimų apie šią ir kitas INVEGOS administruojamas priemones, lauksime jūsų užklausų el. paštu: uzklausos@invega.lt.

Print Friendly, PDF & Email
Atnaujinta 2020-11-10