Balandžio 4 dieną „Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacijos“ organizuotame visuotiniame narių susirinkime „Invega“ pelnė metų asocijuotojo nario apdovanojimą. Įvertinimas buvo įteiktas už tai, jog įmonė prisideda prie rizikos kapitalo rinkos vystymosi Lietuvoje.

„Kadangi pagrindinė „Invegos“ misija yra skatinti Lietuvos verslo augimą ir konkurencingumą, praeitais metais daug dėmesio skyrėme naujų ir novatoriškų rizikos kapitalo priemonių kūrimui ir toliau plėtėme garantijų ir paskolų priemonių pasiūlą. Glaudžiai bendradarbiaudami su verslumo ir užimtumo didinimo politiką formuojančiomis Lietuvos institucijomis ir atsižvelgdami į rinkos poreikius, efektyviai didinome reikiamo finansavimo galimybes verslininkams, kurie savo ruožtu kūrė naujas darbo vietas bei kėlė jau turimų darbuotojų kvalifikaciją. Tokie apdovanojimai suteikia jėgų ir noro toliau efektyviai dirbti bei skatinti Lietuvos verslo augimą. „Invegos“ kolektyvo vardu džiaugiuosi, jog galime reikšmingai prisidėti prie Lietuvos ekonomikos vystymosi. “, – įspūdžiais dalinosi „Invegos“ generalinis direktorius Kęstutis Motiejūnas.

Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacija (LT VCA) vienija privataus ir rizikos kapitalo rinkos dalyvius Lietuvoje, kurios pagrindinis veiklos tikslas yra kartu su kompetentingomis Lietuvos institucijomis ir partneriais dalyvauti formuojant ir vykdant bendrą rizikos ir privataus kapitalo verslo politiką, kuriant ir tobulinant jos įstatymus, koordinuoti Asociacijos narių pastangas, plėtoti veiklą, atstovaujant jų ekonominiams ir teisiniams interesams, propaguojant rizikos ir privataus kapitalo investicijas Lietuvoje, pabrėžiant šios rinkos plėtros naudą valstybei, įmonėms ir kitiems susijusiems rinkos dalyviams ir ūkio subjektams.

 

Print Friendly, PDF & Email
Atnaujinta 2019-08-14