Įmonių paskolas garantuojančios ir paskolas smulkiam bei vidutiniam verslui teikiančios bendrovės „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) valdybai vadovaus jos nepriklausomas narys Nerijus Datkūnas. Toks sprendimas buvo priimtas trečiadienį vykusiame „Invegos“ valdybos posėdyje.

„Invegos“ valdyba artimiausiu metu turėtų nusamdyti darbuotojų paieškos konsultantus, kurie atrinks galimus kandidatus į „Invegos“ direktoriaus poziciją, kuri nuo liepos mėn. pradžios tapo laisva iš pareigų pasitraukus Audriui Zabotkai. Naują vadovą tikimasi pasirinkti maždaug per du mėnesius.

Be Finansų analitikų asociacijos prezidento ir bendrovių „Amber Grid“ bei „Šiaulių regiono keliai“ valdybų nario N.Datkūno, „Invegos“ valdyboje dar dirba du nepriklausomi nariai: Alditas Saulius ir Gytis Bendorius.

Valdyboje taip pat dirba Finansų ministerijos Valstybės iždo departamento direktoriaus pavaduotojas Gediminas Norkūnas ir Ūkio ministerijos Pramonės ir prekybos departamento Smulkiojo ir vidutinio verslo politikos skyriaus vedėja Raminta Krulikauskienė.

Naujoji „Invegos“ valdyba buvo patvirtinta birželio pabaigoje.

BNS informacija

Print Friendly, PDF & Email
Atnaujinta 2017-08-18