Aktyviausius ir stambiausius investuotojus į Lietuvos ekonomiką vienijanti asociacija „Investors‘ Forum“ įvertino šalies įmonių ir organizacijų indėlį į verslo aplinkos bei investicinio klimato gerinimą. Nugalėtojų laurai atiteko Marijampolės įmonei „Juodeliai“, kurią asociacija pripažino 2018 metų investuotoja.

Medienos apdirbimo bendrovė „Juodeliai“ „Investors‘ Forum“ pripažinimą pelnė už lyderystę ir investicijas į gamybos plėtrą. Medinius padėklų ruošinius gaminanti įmonė savo veiklą pradėjo pasinaudojusi UAB „Invega“ garantijomis, palengvinusioms finansavimo gavimą ir suteikusioms galimybę siekti užsibrėžtų tikslų bei juos įgyvendinti. Gamyklos investicijos siekia 40 mln. eurų, vykdant „Juodelių“ plėtrą ketinama sukurti apie šimtą naujų darbo vietų. Įgyvendinusi investicinį projektą 2020 metais, įmonė pretenduoja tapti antra pagal dydį padėklų elementų gamintoja visoje Europoje, viršijanti 100 mln. eurų apyvartą.

Jau ketvirtį amžiaus veikianti bendrovė „Juodeliai“ yra įkvepiantis Lietuvos gamybos įmonės pavyzdys, besilaikanti griežtų Europos standartų reikalavimų, būdama atsakinga prieš darbuotojus bei klientus ir nesibaimindama diegti inovacijų pasiekia puikių rezultatų Lietuvoje bei užsienio šalyse. Nuosekliomis investicijomis ir pasinaudojusi „Invegos“ finansinėmis priemonėmis įmonė „Juodeliai“ tapo viena moderniausių ir sėkmingiausių medienos pramonės įmonių Europoje, per pastaruosius penkerius metus padvigubinusi savo pardavimo pajamas.

Print Friendly, PDF & Email
Atnaujinta 2019-04-15