Jau 15 metų UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) sėkmingai bičiuliaujasi su smulkiojo ir vidutinio verslo atstovais, yra nuolatinė jų pagalbininkė sprendžiant finansinius klausimus, padedanti išsilaikyti ir sėkmingai gyvuoti įtemptoje konkurencinėje aplinkoje. Minėdama šią gražią sukaktį ir norėdama pasidalinti savo sukaupta patirtimi bei žiniomis, INVEGA organizuoja informacinių renginių turą po Lietuvą.

2017 m. balandžio mėn. 12 d. informacinis renginys vyks Tauragėje. Jo metu turėsite galimybę iš arčiau susipažinti su INVEGOS teikiamomis paslaugomis. Renginio metu gausite atsakymus į Jums rūpimus verslo finansavimo klausimus apie INVEGOS teikiamas paskolų garantijas, susipažinsite su lengvatinėmis paskolomis, rizikos kapitalo ir visuotinių dotacijų priemonėmis.

Renginys vyks Tauragės rajono savivaldybės administracijoje (Respublikos g. 2, Tauragė).

Renginio programa:

  • 09.00-09.30 Dalyvių registracija, pasitikimo kava
  • 09.30-09.50 Paskolų garantijų pristatymas (Danguolė Misiūnienė, „Invegos“ Verslo finansavimo vertinimo skyriaus projektų vertintoja)
  • 09.50-10.10 Lengvatinių paskolų ir rizikos kapitalo priemonių pristatymas (Asta Slapšienė, „Invegos“ Marketingo vadovė)
  • 10.10-10.50 Visuotinės dotacijos priemonių pristatymas (Justina Balčiūtė, „Invegos“ Visuotinių dotacijų skyriaus projektų vertintoja)
  • 10.50-11.30 Neformali diskusija, kava („Invegos“ atstovai)

Registracija į renginį – https://goo.gl/forms/jY5WAKvk8P6OaKRv1

Iki susitikimo renginyje!

 

Print Friendly, PDF & Email
Atnaujinta 2017-04-05