Kodėl nuspręsta finansuoti sąskaitas, kurių data yra iki kovo 16d. ir NEBUS finansuojamos sąskaitos, kurių data yra po kovo 16d. ?

Kovo 16 d. paskelbtas karantinas. Po kovo 16 d. buvo uždraustos veiklos, todėl sąskaitų nebuvo galima išrašyti.

Ar gali kreiptis įmonė dėl savo neapmokėtų sąskaitų tiekėjams?

Apmokėtinų sąskaitų paskola skirta įmonei tiekėjai už įmonės pirkėjos neapmokėtas arba iš dalies apmokėtas sąskaitas, kurios buvo išrašytos nuo šių metų sausio 1 d. iki kovo 16 d. Jeigu įmonei trūksta apyvartinių lėšų, galite kreiptis dėl  lengvatinės paskolos likvidumui palaikyti labiausiai COVID-19 paveiktiems sektoriams.

Ar galiu pratęsti ASAP paskolos terminą?

Paskolos ASAP teikiamos 12 mėnesių laikotarpiui su galimybe terminą pratęsti, bet paskolos sutarties terminas negali būti ilgesnis nei 36 mėnesiai.Prašymą teikite el. paštu: asap.vertinimas@invega.lt

Kas bus, jei pirkėjas netvirtina sąskaitos, gal jam tai neaktualu?

Jei mokėtojas nepatvirtins sąskaitos duomenų teisingumo, sąskaita bus netinkama finansavimui.

Kaip vyks apmokėtos sąskaitos paskolos atidavimas?

Teisingai užpildžius paraišką elektroninėje sistemoje laukite pranešimo apie tolesnius veiksmus. Pasiteirauti dėl paskolos galite paskambinę nemokama informacine  linija: 8 5 250 7704

Ar galima bus teikti užsienio partneriams pateiktas neapmokėtas sąskaitas?

Įmonės, registruotos kitose Europos Sąjungos valstybėse, neatitinka keliamų reikalavimų įmonei mokėtojai.

Įmonės tiekėjos skolininkas (toliau vadinama pirkėjas) yra MB (Mažoji bendrija). Ar šiuo atveju galime kreiptis dėl Apmokėtinos sąskaitos paskolos?

Reikalavimuose „Įmonei mokėtojai“ nėra nurodyta kokio tipo įmonė turi būti. Daugiau informacijos apie reikalavimus „įmonei mokėtojai“ rasite https://invega.lt/lt/paskolos/apmoketinu-saskaitu-paskolos/salygos/

Su kokiomis rizikomis gali susidurti įmonė pirkėja/įmonė tiekėja dėl finansinės priemonės Apmokėtinų sąskaitų paskolos (ASAP) suteikimo.

„Įmonei tiekėjai“ skiriama paskola su labai mažomis palūkanomis, paskola yra grąžinama per 12 mėn. „Įmonė pirkėja“ sistemoje patvirtina neapmokėtas arba iš dalies apmokėtas sąskaitas.

Esame įmonė, perkanti produkciją iš įmonių, esančių ne Lietuvoje, t.y. registruotų kitose EU valstybėse. Ar veiks tokiu atveju apmokėtinos sąskaitos paskola? Jei ne, kokią priemonę turėtume pasirinkti?

Įmonės, registruotos kitose Europos Sąjungos valstybėse, neatitinka keliamų reikalavimų įmonei mokėtojai. Siūlome pasidomėti kita siūloma pagalba verslui „Paskolos labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiam verslui“ ar lengvatinėmis paskolomis.

Kaip skaičiuojamas 6 mėnesių laikotarpis, po kurio pradedama grąžinti paskola ir pradedamos mokėti palūkanos?

Pavyzdis: paskolos gavėjui sudarius paskolos sutartį balandžio 30 d., pirmoji grafike nustatyta paskolos grąžinimo ir palūkanų mokėjimo įmoka bus lapkričio 30 d.

Print Friendly, PDF & Email
Atnaujinta 2020-10-13