Regvolution surinko 350.000 eurų investiciją

Regvolution džiaugiasi galėdami pranešti apie sėkmingai surinktą 350.000 eurų sumą siekiančią, tarpiniais rezultatais pagrįstą investiciją, surinktą iš grupės investuotojų bei inicijuojamą 70Ventures fondo.

Gautas finansavimas leis Regvolution užtvirtinti savo poziciją bankininkystės industrijoje, kurioje veikiantys įmonės klientai paskutiniu metu susiduria su augančiais reguliaciniais iššūkiais. Regvolution siūlomas sprendimas suteiks klientams galimybę optimizuoti procesus bei teiks konsultacines paslaugas verlso sprendimų priėmimo klausimais. Esama verslo aplinka su vis augančiais reguliaciniais reikalavimais bei prieinamesnėmis galimybėmis standartizuoti reguliacinio reportavimo sistemas sudaro sąlygas perversmui reguliacinio raportavimo industrijoje. Regvolution komanda yra pasiruošusi šios galimybės nepraleisti.

 “COVID-19 viruso paveiktos rinkos kontekste bankai privalo turėti planus ne tik trumpalaikės perspektyvos atžvilgiu. Neoptimizuotos konsultacinės paslaugos, priklausančios nuo sąskaitų išrašymo datos bei pažeidžiamos informacinės asimetrijos neatsilaikys su netolimoje ateityje kilsiančiais rinkos iššūkiais. Bankinei sistemai atsilaikyti bus reikalingas kurybiškesnis požiūris į besikeičiančius rinkos poreikius. Būtent tai Regvolution ir siūlo savo klientams.”

Asif Rajani, Regvolution įkūrėjas

Su 70Ventures pagalba Regvolution priėmė sprendimą steigti įmonę bei samdyti pardavimų komandą Lietuvoje. Kartu su pardavimų komanda bei 70 Ventures teikiama akseleravimo programa įmonė tikisi įsitvirtinti ir visoje Europos rinkoje.

“Tikrai esame laimingi galėdami pasakyti, kad tokie specialistai kaip Asif kartu su Regvolution mato Lietuvą kaip patrauklią rinką steigti bei vystyti naujam verslui. Su 70Ventures komandos pagalba mes tikime Regvolution galimybe sukurti pridėtinę vertę bankinio sektoriaus įmonėms tiek Lietuvoje, tiek ir visoje Europoje.” – Gytenis Galkis, 70Ventures fondo partneris.

 

Apie Regvolution

Regvolution startuolio siūlomas technologinis sprendimas padeda bankams optimizuoti reguliacinį raportavimą bei efektyvinti vidinius sprendimų priėmimo procesus.

Apie 70Ventures

70Ventures verslo akseleratorius valdo beveik 8 mln. Eur turtą ir investuoja bei akseleruoja ankstyvos stadijos lietuviškas SaaS (angl. software as a service) siūlančias įmones. Fondas įkurtas įgyvendinant programą „Akseleravimo fondas“ ir didžiąja dalimi yra finansuojamas „Invega“.

Print Friendly, PDF & Email
Atnaujinta 2020-03-20