UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) pradeda informacinę kelionę – turą po Lietuvą, kurio metu bus pristatomos Europos struktūrinių ir investicinių fondų bei kitomis lėšomis finansuojamos priemonės verslui ir jų teikiama nauda.

„Jau 15 metų sėkmingai bičiuliaujamės su smulkiojo ir vidutinio verslo atstovais, padedame jiems spręsti finansinius klausimus, išsilaikyti ir sėkmingai gyvuoti įtemptoje konkurencinėje aplinkoje. Minėdami šią gražią sukaktį ir norėdami pasidalyti savo sukaupta patirtimi bei žiniomis, turo metu sieksime verslininkams priminti, o verslo naujokus supažindinti su Europos struktūrinių ir investicinių fondų teikiamomis galimybėmis bei padėti suprasti, kaip veikia viena ar kita finansinė priemonė ar paskata verslui,“ – sako „Invega“ Marketingo skyriaus vadovė Asta Slapšienė.

Informacinių kelionių metu smulkiojo ir vidutinio verslo ir finansinių tarpininkų atstovai galės sužinoti, kaip pasinaudoti įvairių fondų finansinėmis priemonėmis verslo pradžiai ar plėtrai. „Invega“ atstovai suteiks daugiau informacijos apie finansavimo priemones, mažinančias skolinimosi naštą – garantijas, lengvatines paskolas, negrąžinamąsias subsidijas, rizikos kapitalo investicijas.

15 dienų truksiantis turas startuos balandžio 11 dieną Kelmėje. Balandžio 12 d. informacinis renginys vyks Tauragėje, balandžio 19 d. – Alytuje, balandžio 20 d. – Utenoje. Planuojama, kad „Invega“ atstovai turo metu taip pat lankysis Kaune, Druskininkuose, Kėdainiuose, Marijampolėje, Šiauliuose, Telšiuose, Panevėžyje, Biržuose, Mažeikiuose, Klaipėdoje, Vilniuje.

Informacinio turo renginiai – nemokami ir atviri visiems, užsiregistruoti į renginius galima čia.

Print Friendly, PDF & Email
Atnaujinta 2017-04-24