Interreg Europe projektas CROWDFUNDMATCH

INVEGA dalyvauja tarptautiniame programos Interreg Europe projekte „CROWDFUNDMATCH (Sutelktinio finansavimo skatinimas investuojant Europos struktūrinių ir investicijų fondų lėšas)“ (angl. Unlocking the Crowdfunding Potential for the European Structural and Investment Funds)“. Projekto įgyvendinimui skirta 1.876.520,00 eurų, iš kurių INVEGAI – 169.950, 00 eurų.

Pagrindinis projekto CROWDFUNDMATCH tikslas – atskleisti sutelktinio finansavimo, investuojant Europos struktūrinių ir investicijų fondų lėšas, potencialą ir taip prisidėti prie sumanaus augimo ir skaitmeninimo. Projektas prisidės analizuojant viešojo ir privataus sektorių teisinę aplinką, siekiant suderinamumo naudojant skirtingus sutelktinio finansavimo tipus ir metodus. Valdžios institucijos galės mokytis iš geriausių Europos Sąjungos praktinių pavyzdžių ir susipažinti su jau įgyvendinamais sutelktinio finansavimo projektais. Remiantis įgyta patirtimi, bus parengtas viešųjų lėšų ir sutelktinio finansavimo derinimo veiksmų planas, kuris bus įgyvendintas paskutiniame projekto etape. Tikimasi, kad projektas įtakos pokyčius teisės aktuose ir paskatins sutelktinio finansavimo naudojimą investuojant viešąsias lėšas.

Projekte dalyvauja 9 partneriai: Marche Region (Italija), Directorate General for Entreprise – Regional Ministry forEconomy, Science and Digital Agenda – Reg. Government of Extremadura (Ispanija), North-West Regional Development Agency (Agenţia deDezvoltare Regională Nord-Vest) (Rumunija), Region of Central Macedonia (Graikija), Westpomeranian Region (Lenkija), Province of Antwerp (Belgija), Regional Development Agency Utrecht region (Olandija), E-institute (Slovėnija) ir INVEGA (Lietuva).

Projekto naujienlaiškiai: