Kviečiame registruotis į internetinį seminarą ,,Vertybinių popierių įtraukimo į vertybinių popierių biržą skatinimas su INVEGOS kompensacijomis“

Kviečiame registruotis į internetinį seminarą ,,Vertybinių popierių įtraukimo į vertybinių...

„Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių birža ir nacionalinė plėtros įstaiga „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) š. m. gruodžio 9 d. 10:00 val. kviečia visus besidominčius kapitalo rinkos teikiamomis galimybėmis į nuotolinį seminarą „Ką verta žinoti įmonėms: vertybinių popierių įtraukimo į biržą skatinimas su INVEGOS kompensacijomis“.

Seminare INVEGOS Priemonių valdymo skyriaus vadovė Ausma Bartkutė bei „Nasdaq Vilnius“ Ryšių su klientais vadovė Emilija Ivanauskaitė pristatys aktualią informaciją įmonėms, kurios planuoja žengti į kapitalo rinką ir finansuoti savo veiklą išleidžiant vertybinius popierius, bei galimybes kompensuoti verslo akcijų ir (arba) obligacijų išleidimo išlaidas pasinaudojus INVEGOS priemone „Vertybinių popierių įtraukimo į vertybinių popierių biržą skatinimas“.

Seminaras vyks naudojant ZOOM platformą, būtina išankstinė registracija.

REGISTRUOTIS

 

Priemonė „Vertybinių popierių įtraukimo į vertybinių popierių biržą skatinimas" skirta skatinti kapitalo rinkų plėtrą Lietuvoje ir taip padėti labai mažoms, mažoms arba vidutinėms įmonėms pritraukti plėtrai reikalingą finansavimą, kompensuoti joms dalį išlaidų, patirtų išleidžiant akcijas ir (arba) obligacijas, siekiant šiuos vertybinius popierius įtraukti į AB Nasdaq Vilnius vertybinių popierių biržą ir alternatyviąją vertybinių popierių rinką „First North“.

Daugiau informacijos apie priemonę rasite https://invega.lt/verslui/visos-priemones/25/vertybiniu-popieriu-itraukimo-i-vertybiniu-popieriu-birza-skatinimas-103