Lietuvių startuolis „Discontract“ įgauna pagreitį: pradeda teikti paslaugas B2B sektoriui

Lietuvių startuolis „Discontract“ įgauna pagreitį: pradeda teikti paslaugas B2B sektoriui

Lietuvių startuolis „Discontract“ plečia veiklą – spręs Lietuvos versle įsisenėjusią problemą. Verslas verslui: startavęs naujas „Discontract Business Central“ produktas leidžia verslui ir jų klientams tiesiogiai užsakyti buitinės technikos, santechnikos įdiegimo, baldų surinkimo ar kitas paslaugas. Naują B2B produktą jau užsako „Valdantis“, „Prenta“ ir „Naujininkų ūkis“.

Praeitų metų balandį įkurtas startuolis „Discontract“ sulaukė didelio susidomėjimo ir iš investuotojų, ir iš vartotojų. COVID-19 pandemijos metu įmonė pritraukė 300.000 Eur investiciją iš Koinvesticinio fondo ir privačių investuotojų: registruotų vartotojų šiandien programėlė fiksuoja jau 17 tūkstančių, o savo paslaugas siūlo per 490 paslaugų teikėjų.

„Discontract“ funkcija – greitas ir patogus būdas užsakyti trumpalaikes namų buities paslaugas. Paslaugos teikėjai per IT platformą ir mobiliąją programėlę teikia paslaugas, o vartotojai jas užsako. Operatyvi, skaidri ir patikima paslauga greitai pasiteisino – „Discontract“ programėle santechnikus, elektrikus ar kitus meistrus vartotojai jau užsako ne tik trijuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir Lenkijoje.

Populiarėjant pagrindinei startuolio paslaugai, jo įkūrėjai surado dar vieną Pietryčių Europoje neišnaudotą nišą – pasiūlė kartu su buitinės technikos ir elektronikos didmeninės bei mažmeninės prekybos tinklų, elektroninių parduotuvių parduodama įranga teikti ir montavimo, pajungimo paslaugas.
„Ši verslo dalis jau daug metų nebuvo išspręsta, tačiau šiandieną dėka technologinių sprendimų jau galime suteikti galimybę verslams pasirūpinti klientų poreikiais visapusiškai – verslo klientai paslaugas užsako pasirenkant konkrečią datą ir laiką, užsakymus stebi realiuoju laiku. Taip pat sukūrėme API integraciją, leidžiančią klientams perkant prekę internetu vos keliais paspaudimais užsakyti ir norimą papildomą paslaugą,“ – sakė „Discontract“ vadovas ir vienas iš įkūrėjų Gediminas Jankus.

Kitas verslo segmentas, kuriame ši paslauga seniai laukta ir itin reikalinga – nekilnojamojo turto administratoriai bei prižiūrėtojai. Įvairių sričių specialistų prireikia dažnai, o juos samdyti patiems – neapsimoka, nes darbo krūvį prognozuoti sunku. „Discontract Business Central“ platformos specialistų paieškos algoritmai pilnai automatizuoti, įdiegta darbo laiko skaičiavimo sistema, automatizuotas ir sąskaitų išrašymo procesas, o darbai apdrausti 1.000.000 Eur Lloyd’s civiliniu draudimu. Nekilnojamojo turto administratoriams naujas startuolio B2B produktas palengvina meistrų paiešką ir nuima samdos naštą.

Iki šiol neturėjome patikimo ir dėmesingo partnerio, teikiančio patogią užsakymų valdymo paslaugą namų buitinės technikos, santechnikos ar vėdinimo sistemos priežiūros srityje. Iš „Discontract“ įkūrėjų gavę pasiūlymą bendradarbiauti sutikome nedelsiant – tokio partnerio laukėme jau seniai.

„Vykdome savo veiklą jau 7-erius metus, tačiau iki šiol neturėjome patikimo ir dėmesingo partnerio, teikiančio patogią užsakymų valdymo paslaugą namų buitinės technikos, santechnikos ar vėdinimo sistemos priežiūros srityje. Iš „Discontract“ įkūrėjų gavę pasiūlymą bendradarbiauti sutikome nedelsiant – tokio partnerio laukėme jau seniai“, – bendradarbiavimu džiaugiasi nekilnojamo turto ilgalaikės nuomos administratoriaus „Valdantis” vykdantysis direktorius Petras Lenkutis.

Su „Discontract“ startuoliu rankomis jau sukirto nekilnojamojo turto administratorius „Valdantis“, daugiabučių namų prižiūrėtojas ir administratorius „Naujininkų ūkis“ bei buitinės technikos prekybininkai „Prenta“.

Ne tik privatus sektorius, tačiau ir valstybinės įstaigos gręžiasi į startuolių tiekiamą naudą. Siekiant, kad kuo daugiau paslaugos teikėjų veiklą vykdytų oficialiai, su „Discontract“ sutartį pasirašė ir Užimtumo tarnyba. Šio bendradarbiavimo pagrindiniai tikslai – įdarbinti kuo daugiau ieškančiųjų darbo bei mažinti šešėlį.

Investicija į „Discontract” buvo atlikta pagal finansinę priemonę „Koinvesticinis Fondas“, kuri yra finansuojama iš INVEGOS fondo lėšų. Ši priemonė yra viena iš trijų „CoInvest Capital“ įgyvendinamų priemonių. Daugiau informacijos apie fondą www.coinvest.lt.