„Profitus“ pradeda teikti INVEGOS paskolas

„Profitus“ pradeda teikti INVEGOS paskolas

Sutelktinio finansavimo platforma „Profitus“ pasirašė sutartį su INVEGA dėl sutelktinės paskolos „Avietė“ įgyvendinimo. INVEGOS indėlis sieks iki 10 tūkst. eurų vienai paskolai, remiama suma negalės viršyti 40 proc. visos verslo gaunamos paskolos. Mažesnes paskolas verslas gali gauti per parą. Iki 2022 m. dėl šių paskolų kreipęsis verslas gali pasinaudoti INVEGOS palūkanų kompensavimu ir susigrąžinti iki 95 proc. palūkanų.

Pasak „Profitus“ marketingo vadovės Monikos Lenčickaitės, INVEGA tarsi tampa vienu iš „Profitus“ investuotojų: sukuriama šios įstaigos paskyra platformoje, INVEGA į ją perveda 40 tūkst. eurų, o šią sumą pagal nustatytas taisykles verslui skirstys „Profitus“ ekspertai. Panaudojus visą sumą, vėl bus pervedama tiek pat.

„Paskolos orientuotos padėti smulkiam ir vidutiniam verslui, tiek NT (išskyrus gyvenamąjį), tiek kitokių projektų vystymui. Jos labai naudingos mažesniems smulkaus verslo projektams, nes, pavyzdžiui, paskolas iki 25 tūkst. verslas gali gauti per 24 val. nuo paraiškos pateikimo. Taip būtų, nes 10 tūkst. šioje paskoloje sudarytų INVEGOS dalis, o likusią sumą mūsų platformos klientai investuotojai sugeneruoja per kelias minutes“, – sako „Profitus“ atstovė.

Sutartį su INVEGA siekta pasirašyti matant, koks yra didelis nedidelių paskolų poreikis. INVEGOS priemonės labai paspartina procesą.

„Profitus“ iš viso sutelkė jau daugiau nei 42,5mln. eurų, finansuoti 307 nekilnojamojo turto ir kiti verslo projektai. Platforma turi jau 20 900 registruotų narių. Investuotojams išmokėta daugiau kaip 1,9 milijono eurų palūkanų. 2021 m. lapkritis tapo rekordiniu mėnesiu dėl sutelktos daugiau kaip 3 mln. eurų sumos.