Primename, kad 2020 metų gruodžio 15 d. baigiasi skatinamosios finansinės priemonės „Paskolos turizmo ir viešojo maitinimo paslaugų teikėjams“ paraiškų teikimo terminas. Šis terminas jau kartą buvo pratęstas.

Liepos 15 d. startavusiai finansinei priemonei įgyvendinti skirta iki 30 mln. Eur Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų. Iš jų atitinkamai 15 mln. Eur skirta kelionių organizatorių atsiskaitymams su turistais, kurių kelionės buvo atšauktos dėl COVID-19 pandemijos, ir 15 mln. Eur teikti paskolas apgyvendinimo bei viešojo maitinimo paslaugų teikėjams, kuriems šios skolintos lėšos reikalingos būtiniausioms išlaidoms, tokioms kaip darbo užmokesčiui, patalpų ar įrenginių nuomai ir kt., padengti.

Nuo lengvatinių paskolų teikimo pradžios teigiamai jau įvertintos ir pasirašytos 40 sutartys už 13,81 mln. Eur. Šiuo metu vyksta aktyvus derinimas su Europos Komisija siekiant pratęsti priemonės įgyvendinimą, todėl raginame sekti INVEGOS naujienas.

Esame dėkingi už pasitikėjimą valstybės pagalba ir tikimės, kad su krizės sunkumais susidūrusioms, tačiau paskolomis pasinaudojusioms įmonėms pavyks atsistoti ant kojų ir išsaugoti tiek savo vykdomą veiklą, tiek darbuotojus.

Primename, kad paskolos bus išmokamos ne vėliau kaip 2021 m. kovo 31 d.

Jeigu turite klausimų apie šią ir kitas INVEGOS administruojamas priemones, lauksime jūsų užklausų el. paštu: uzklausos@invega.lt.

Print Friendly, PDF & Email
Atnaujinta 2020-12-17