Įkvėpti sporto

Kartais dėl geros idėjos verta net ir visiškai pakeisti specializaciją. Vaida ir Giedrius Junevičiai – gyvas to pavyzdys. Šeima ieškojo būrelio judriam 3 m. sūnui, tačiau galiausiai veiklą turėjo susiorganizuoti patys. Mintis prigijo – jau po metų pora treniruotes vedė ne tik kituose darželiuose, bet ir sukūrė atskirus būrelius, kur tėvai sportuoja su savo atžalomis.

Giedriui ši veikla kiek labiau „tiko“ – prieš tapdamas „Įkvėpti sporto“ vadovu jis jau buvo kūno kultūros mokytojas ir treneris. Tačiau Vaida tuomet dirbo juriste ir galiausiai vardan treniruočių organizavimo turėjo mesti šią karjerą. Pradėjusi nuosavą verslą pora pasakoja visą parą praleidusi su darbais – tam skyrė vakarus jau sumigus vaikams, laisvas dienas ir net per pietų pertrauką spėdavo kažką nuveikti vardan savo naujo projekto.

„Nors jautėmės laimingi atradę mylimą darbą, bet dirbti poilsio sąskaita nebuvo lengva fiziškai, nes sportuojančiam, kaip ir kiekvienam, svarbus miego, poilsio, tinkamos mitybos režimas“, – pasakoja moteris.

Pamažu platėjant klientų ratui, reikėjo rasti ir naujų trenerių, nes patys Junevičiai tiesiog nebespėjo. Tai irgi buvo iššūkis – sportuojant su vaikais juk būtina ne vien išmanyti fizinius pratimus, bet ir mokėti vaikus sudominti, įtraukti juos į žaidimą, kuris ugdytų tiek asmenines, tiek fizines savybes.

Dabar šeima dirba ne vien su vaikais, bet ir su biurų darbuotojais. Šiems organizuojamos treniruotės tiesiog darbo vietoje taip taupant laiką – juk būtent dėl jo stokos tiek daug žmonių pritingi.

„Tikime, kad sveikas judėjimo pavyzdys gali ne tik įkvėpti kitus, garantuoti gerą savijautą, bet ir kurti geresnius santykius šeimoje ir darbe“, – pasakoja pora.

„Jei jūsų idėja tikrai gera, jos įgyvendinimas neišvengiamai pareikalaus daug laiko ir pastangų. Kai žmonės jau turi darbą, ir dar tiek pat laiko nori atiduoti naujo verslui kūrimui, galiausiai ne tik nebelieka jėgų, bet ir nesulaukiama norimo rezultato. Tad reikėtų gerai viską įsivertinti ir apsvarstyti galimus alternatyvius verslo pradžios finansavimo šaltinius, kaip pvz., lengvatines „Verslumo skatinimo 2014-2020“ paskolas, finansuojamas iš Europos socialinio fondo. Gavus šią paskolą yra galimybė kompensuoti ir dalį darbuotojo darbo užmokesčio pagal priemonę „Subsidijos verslo pradžiai“. Tai ne tik palengvintų finansinę naštą, bet ir leistų visiškai atsidėti savo verslo idėjos vystymui“, - teigia UAB „Investicijų ir verslo garantijų“ (INVEGA) Priemonių valdymo skyriaus projektų vadovė Agnė Mačiulienė.

Įgyvendinę savo svajonę DIRBTI SAU, Vaida ir Giedrius Junevičiai šiuo metu vykdo jau du projektus: www.vaikusportas.lt – vaikų ir šeimų treniruotės ir renginiai (sportiški gimtadieniai, stovyklos, šventės) bei www.sportasdarbe.lt – treniruotės ofisuose, sveikatingumo renginiai ir įmonių sporto šventės

Ir Jūs turite savo verslo istoriją, kuria norite įkvėpti kitus? O gal esate pasinaudojęs INVEGA priemonėmis? Parašykite mums trumpai apie save adresu info@pradekdirbtisau.lt Daugiau informacijos apie projektą „Pradėk dirbti sau“ bei verslo skatinimo priemones verslo pradžiai ir plėtrai rasite apsilankę puslapyje www.pradekdirbtisau.lt