INVEGA pasirašė sutartį su „Swedbank“ dėl portfelinės garantijos teikimo

INVEGA pasirašė sutartį su „Swedbank“ dėl portfelinės garantijos teikimo

Nacionalinė plėtros įstaiga „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) pasirašė sutartį su dar vienu finansų tarpininku dėl skatinamosios priemonės „Portfelinės garantijos 3”. Nuo šiol bankas „Swedbank“ galės suteikti finansavimą smulkiajam ir vidutiniam verslui už daugiau nei 104 mln. eurų su INVEGOS portfeline garantija.

„Finansų tarpininkų sąrašas pasipildė dar vienu partneriu, taip atveriant daugiau galimybių verslui skolintis ir gauti apyvartinę ar investicinę paskolą su INVEGOS portfeline garantija, kuria bus galima užtikrinti net 80 proc. paskolos grąžinimą finansų įstaigai“, – sako INVEGOS Priemonių valdymo skyriaus vyresnioji projektų vadovė Sigita Rutkauskaitė.

Finansų tarpininkų sąrašas pasipildė dar vienu partneriu, taip atveriant daugiau galimybių verslui skolintis ir gauti apyvartinę ar investicinę paskolą su INVEGOS portfeline garantija

Kaip pasakoja S. Rutkauskaitė, dėl finansavimo su portfeline garantija galės kreiptis smukliojo ir vidutinio verslo subjektai (SVV), kuriems garantuojama suteikto finansavimo suma sieks iki 1 875 000 eurų.

Verslai, kuriems trūksta užstato arba finansų tarpininkams jis nepatrauklus, galės kreiptis dėl investicinės paskolos ir gauti finansavimą 10 metų laikotarpiui. Jei verslui trūksta apyvartinių lėšų, apyvartinės paskolos su portfeline garantija bus teikiamos maksimaliam 5 metų laikotarpiui, o tuo tarpu finansavimas kredito linijos forma – iki 3 metų.

Dėl paskolos suteikimo su INVEGOS garantija verslas turi kreiptis tiesiogiai į finansų įstaigą, kuri bendradarbiauja su INVEGA. Su priemonės sąlygomis verslas gali susipažinti INVEGOS internetinėje svetainėje arba kreipiantis telefonu (8 5) 210 7510 bei el. paštu uzklausos@invega.lt