Sveiki atvykę į mūsų naująją svetainę!

Sveiki atvykę į mūsų naująją svetainę!

Sveiki atvykę į mūsų naująją svetainę! Labai tikimės, kad naujoji mūsų svetainė jums padės lengviau ir patogiau surasti reikalingą informaciją.

Suprasdami šiandienos situaciją, kai verslas ieško finansinės pagalbos, o informacijos srautas išties didelis, pertvarkėme ir susisteminome pateikiamą turinį. Norime būti arčiau jūsų, t. y. savo klientų, kurie tikisi supratimo ir paskatinimo, palaikymo ir pagalbos, paprastumo siekiant verslo sėkmės. Viliamės, kad atnaujintas informacijos pateikimas padės drauge lengviau spręsti visus klausimus.

Siekdami padėti pasirenkant finansines priemones ir susiorientuoti, kurios geriausiai tinka klientui, jas suskirstėme pagal verslo stadijas: verslo pradžiai, verslo vystymui ir verslo auginimui. Taip pat sukūrėme pagalbinį įrankį – finansinių priemonių vedlį, kuris atrinks visas priemones, tinkančias klientui pagal jo verslo amžių, įmonės dydį ar siekiamo finansavimo tikslus.

Atsižvelgdami į klientų atsiliepimus, jūsų patogumui į pirmą puslapį iškėlėme galimybę greitai ir paprastai pasitikrinti, kur, kaip ar kam reikėtų teikti paraišką pagal pasirinktą finansinę priemonę.

INVEGOS siūlomos priemonės verslui ir finansų tarpininkams tenkina finansavimo rinkos investicijų ir pinigų poreikį, kai siekiama bendro tikslo – šalies ekonomikos tvarumo skatinimo per potencialių ir pridėtinę vertę visai valstybei kuriančių projektų finansavimą arba to finansavimo palengvinimą, prisiimant pamatuotą riziką. Todėl dar labiau išgryninome ir paties prekės ženklo pozicionavimą, labiau atspindintį naujas jo vertes. Tai reiškia, kad INVEGĄ suprantame kaip nacionalinę verslo plėtros organizaciją, matančią perspektyvą ir atsakingai plečiančią verslo finansavimo rinką, investuojančią į pridėtinę vertę valstybei duodančius verslo projektus ir tokiems projektams kuriančią bei koordinuojančią plačiausią finansinių priemonių paketą. Todėl sieksime, kad ir verslas suprastų, kad INVEGA, kompetentingai vertindama riziką, efektyviai įdarbina valstybės pinigus, besiorientuodama į visos šalies gerovę kuriančius verslo plėtros projektus.

Išgryninus įmonės funkcines ir emocines vertes, kai iš informuojančios, formalios ir padedančios asmenybės virstame palaikančia, rūpestinga, kūrybinga, išrandančia ir verslia, natūralu, kad mums atsirado poreikis atnaujinti ir INVEGOS logotipą. Siekėme padaryti jį labiau šiuolaikišką, vizualiai stiprų ir lengvai nuskaitomą. Atnaujinimo procese savo prekės ženklui suteikėme savybių, atskleidžiančių aiškesnį jo charakterį ir balsą bei pritaikėme šiuolaikinei mobiliųjų įrenginių skaitmeninei erdvei. Todėl INVEGA, kaip prekės ženklo personalija, suprantama kaip valstybės pasamdytas aukščiausios kompetencijos ir patirties finansų ir finansinių priemonių ekspertas, įžvelgiantis verslo finansavimo sistemos vystymosi tendencijas, suprantantis verslo poreikius bei dirbantis valstybės labui.

Taigi labai tikimės, kad jau visai netolimoje ateityje visi mūsų klientai aiškiai žinos, ką veikia INVEGA, supras jos produktus, žinos, kaip ji veikia, kur ją rasti (kai to reikia), kokie jos pasiekimai.

Prekės ženklą ir pozicionavimą atnaujinome ne vieni – šį nelengvą ir ilgą kelią nueiti mums padėjo UAB „REMarketing“ šauni komanda. Tariame jai ypač nuoširdų dėkui, nes veikti tikrai buvo ką.

Ir, žinoma, dėkojame, visiems klientams, kad esate su mumis ir leidžiate mums ne tik nuolat tobulėti ir eiti į priekį, bet kartais ir suklysti.