Rizikos kapitalo fondui „Coinvest Capital“ vadovaus Viktorija Trimbel

Rizikos kapitalo fondui „Coinvest Capital“ vadovaus Viktorija Trimbel

Prie nacionalinės plėtros įstaigos „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) dukterinės įmonės, rizikos kapitalo fondo „Coinvest Capital“ komandos prisijungė ir vadovės pareigas užėmė Viktorija Trimbel.

V. Trimbel anksčiau ėjo INVEGOS nepriklausomos valdybos narės pareigas, taip pat yra sukaupusi didelę patirtį investicijų srityje, vadovaujant strateginiams verslo ir investicijų projektams tiek Lietuvoje, tiek tarptautinėse bendrovėse, valstybiniame ir privačiame sektoriuose.

Kaip pasakoja V. Trimbel, kandidatuoti į šias pareigas ją paskatino ne tik profesinis susidomėjimas, bet ir komanda, su kuria turėjo galimybę susipažinti būdama nepriklausoma INVEGOS valdybos nare. Tapusi vadove ji ir toliau planuoja tęsti prieš tai buvusios „Coinvest Capital“ vadovės Viktorijos Vaitkevičienės ir visos komandos veiklą siekiant sustiprinti Lietuvos verslo angelų ir startuolių ekosistemą.

„Matau didelę prasmę fondo misijoje investuoti į sparčiai augančias, globalias ambicijas turinčias lietuviškas įmones kartu su verslo angelais, ir svariu indėliu prisidėti prie kapitalo rinkų plėtros bendroje ekosistemoje. Esu tikra, kad mano patirtis versle, finansų industrijoje, M&A sandoriuose ir įmonių valdysenoje papildys komandą vertingomis kompetencijomis, o ankstesnis kelių metų įdirbis INVEGOS grupėje kaip nepriklausomos valdybos narės, įgalins spartų bei sklandų darbų perėmimą ir veiklos tęstinumą“, – teigia V. Trimbel.

Matau didelę prasmę fondo misijoje investuoti į sparčiai augančias, globalias ambicijas turinčias lietuviškas įmones kartu su verslo angelais, ir svariu indėliu prisidėti prie kapitalo rinkų plėtros bendroje ekosistemoje.

Pasak INVEGOS generalinio direktoriaus Kęstučio Motiejūno, V. Trimbel turima patirtis visose šiose srityse įneš svarų indėlį į startuolių finansavimo plėtrą bei verslo angelų ekosistemos vystymą.

„Džiaugiamės, kad Viktorija jungiasi prie nacionalinės plėtros įstaigos įmonių grupės ir prisidės prie labai visiems mums svarbaus tikslo – startuolių finansavimo užtikrinimo bei verslo angelų bendruomenės plėtros“, – sako K. Motiejūnas.

INVEGOS dukterinė įmonė „Coinvest Capital“ rūpinasi rizikos kapitalo fondų steigimu ir valdymu ir kartu su verslo angelų grupėmis ir rizikos kapitalo fondais investuoja į naujas perspektyvias Lietuvos įmones, turinčias ribotas galimybes pasinaudoti bankų siūlomomis verslo finansavimo priemonėmis.