Priemonių vedlys

Kuri finansinė priemonė Jums tinka?

Nežinote, ką iš siūlomų finansinių priemonių rinktis? Abejojate, kuri tinka Jūsų verslo situacijai? Siūlome išbandyti priemonių vedlį.

Atsakius į klausimus, Jums bus pateiktas finansinių priemonių, kurios tinka Jūsų verslo situacijai pagal verslo gyvavimo trukmę, dydį ar siekiamus tikslus, sąrašas.

Deja, pasinaudoti INVEGOS priemonėmis galimybių neturite.

Įmonė teikia finansavimą tik tiems verslams, kurie nėra bankrutuojantys, nes INVEGOS tikslas, kurį jai kelia Lietuvos Vyriausybė, yra finansuoti verslus, neiškraipant konkurencinės aplinkos.

Atkreipiame dėmesį, kad tai yra preliminari rekomendacija, pateikta remiantis Jūsų verslo amžiumi, dydžiu ir tikslais, dėl kurių siekiate finansavimo.

Finansinių priemonių sąlygose gali būti numatytos tam tikros išimtys, verslo sritys, kurioms finansavimas neteikiamas, ar situacijos, kuomet finansavimas negalimas. Tad rekomenduojame pasidomėti kiekvienos priemonės sąlygomis, kurias rasite atitinkamos priemonės puslapyje (į jį pateksite paspaudę ant rezultatuose esančios priemonės blokelio).

Jei kyla klausimų, kviečiame konsultuotis. Tai galite padaryti telefonu  (8 5) 210 7510, el. paštu uzklausos@invega.lt arba užsiregistravę individualiai nemokamai konsultacijai.

Rekomenduojamos finansinės priemonės